پرداخت صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر

پرداخت: صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر آنا نعمتی سرگرمی بازیگر زندگی زندگي دوستی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مهلت ۳ روزه وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام گزارش کتبی اتفاق داراب

وزیر آموزش و پرورش از اعلام گزارش کتبی علت واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در شهرستان داراب که منجر به فوت ۹ نفر شد تا سه روز آینده خبر داد.

مهلت ۳ روزه وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام گزارش کتبی اتفاق داراب

مهلت ۳ روزه وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام گزارش کتبی اتفاق داراب

عبارات مهم : آموزش

وزیر آموزش و پرورش از اعلام گزارش کتبی علت واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان در شهرستان داراب که منجر به فوت ۹ نفر شد تا سه روز آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیدمحمد بطحائی که ظهر امروز جهت پیگیری اتفاق واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان به شهرستان داراب سفر کرده بود به ارائه آخرین اوضاع پیگیری به مصدومان این اتفاق پرداخت.

مهلت ۳ روزه وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام گزارش کتبی اتفاق داراب

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده داغ دیدگان، اظهار کرد: با تک تک دانش آموزان و همراهان آنها صحبت کردیم و دعا می کنیم مصدومان این اتفاق هر چه سریعتر اصلاح یابند. ما امروز جلساتی با تیم پزشکی این دانش آموزان داشتیم و جلسه ای دیگر راجع به علل و عوامل وقوع اتفاق نیز برگزار شد که امیدوارم ظرف سه روز آینده این عوامل دقیقا شناسایی شوند و جایی که مورد نیاز است رویه های ما اصلاح شود، این اصلاح صورت گیرد تا در آینده شاهد وقوع چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی راجع به علل بروز این حادثه، گفت: مواردی نیاز به بررسی زیاد داشت که از عوامل مربوط خواستیم ظرف سه روز آینده گزارش کارشناسی دقیقی را در این خصوص ارائه دهند که آیا در این وقت شب اتوبوس را حرکت دادند در حالی که شاید این اتفاق می توانست در روز بیفتد و دیگر نیازی به حرکت در نیمه شب نبود. دوم آنکه باید بررسی شود که آیا اتوبوس حامل دانش آموزان از ایمنی مورد نیاز و کافی برخوردار بوده است یا خیر که قرار شد همه این موارد تا سه روز آینده به صورت مکتوب به بنده ارائه شود.

وزیر آموزش و پرورش از اعلام گزارش کتبی علت واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در شهرستان داراب که منجر به فوت ۹ نفر شد تا سه روز آینده خبر داد.

بطحائی راجع به اینکه آیا خواب آلودگی راننده علت وقوع اتفاق بوده هست، گفت: گزارشات پلیس راه حاکی از آن است که راننده علیرغم آنکه مدت زیادی پشت فرمان نبوده و ۲.۵ ساعت هم از رانندگی اش نگذشته بوده دچار خواب آلودگی می شود و این عنوان باعث خارج شدن اتوبوس از مسیر و واژگونی اش شده است است.

وی راجع به اوضاع جسمی دانش آموزان مصدوم این اتفاق نیز اظهار کرد: پنج نفر از این دانش آموزان با بالگرد به بیمارستان شیراز انتقال یافته شدند که سه نفر از آنها به لحاظ جسمی اوضاع خوبی نداشتند ولی دو نفر دیگر در اوضاع مناسب تری قرار دارند. امیدواریم دانش آموزانی که از نظر جسمی اوضاع نامناسبی دارند هر چه سریعتر اصلاح پیدا کنند. متاسفانه هفت نفر از دانش آموزان، یک نفر از همکاران ما و کمک راننده جان باخته اند و ۳۴ نفر هم زخمی هستند.

وزیر آموزش و پرورش در گفت وگو با رسانه ملی در پاسخ به اینکه آیا تا انتها پیگیر این عنوان خواهید بود؟ گفت: حتما وظیفه شغلی و حرفه ای و وظیفه اخلاقی و عاطفی ام ایجاب می کند که تا آخر این عنوان را دنبال کنیم. علاوه بر این مصدومان این اتفاق که دانش آموزان دختر مقطع متوسطه از شهرستان های رودان و میناب بودند حتما باید تحت حمایت های مشاوره ای قرار بگیرند لیکن معمولا آسیب های عاطفی و روانی با افراد در اینگونه حوادث همراه خواهد بود و نیاز به مشاوره های تخصصی خواهند داشت.

مهلت ۳ روزه وزیر آموزش و پرورش جهت اعلام گزارش کتبی اتفاق داراب

واژه های کلیدی: آموزش | اتوبوس | شهرستان داراب | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz