پرداخت صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر

پرداخت: صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر آنا نعمتی سرگرمی بازیگر زندگی زندگي دوستی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رکود عمیق در بازار طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازار طلا و جواهر با رکود عمیقی مواجه هست؛ به گونه‌ای که خرید و فروش طلا جز هزینه جهت طلافروشان دستاوردی

رکود عمیق در بازار طلا

رکود عمیق در بازار طلا

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازار طلا و جواهر با رکود عمیقی مواجه هست؛ به گونه ای که خرید و فروش طلا جز هزینه جهت طلافروشان دستاوردی به همراه ندارد.

مدتی است که بعد از نوسانات در بازار طلا و سکه این بازارها با رکود نسبی مواجه شده است و به طور خاص این رکود در بازار سنتی طلا و جواهر این روزها زیاد مواجه هست. این اوضاع باعث شده است که خرید و فروش به شکل مطلوب انجام نشود و حتی بعضی طلا فروشان ترجیح بدهند کرکره هایشان را پایین بکشند. ابراهیم محمد ولی در این رابطه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: نوسانات شدیدی که درمدت کوتاه اخیر در بازار طلا به وجود آمده، رکود عجیبی را در بازار حاکم کرده هست. یعنی داد و ستد و خریدو فروش را با پرسشها جدی مواجه کرده است.

وی افزود: اگر حتی فروشندگان بخواهند طلای ساخته شده است ای را بفروشند ضرر می کنند به علت اینکه نمی دانند طلایی را که می فروشند آیا می توانند آن طلا را با همان قیمت جایگزین کنند یا خیر. به همین علت قدرت تصمیم گیری از خریدار و فروشنده گرفته شده است هست. امیدواریم شدت نوسانات از بازار گرفته شود و آرامش به بازار برگردد. چون روند فعلی اصلا جهت صنعت طلا و جواهر مناسب نیست.

رکود عمیق در بازار طلا

رئیس اتحادیه طلا و جواهرفروشان راجع به تعطیل شدن بعضی واحدهای طلافروشی در این روزها گفت: علت اینکه بعضی مغازه ها کرکره ها را پایین کشیده اند این است که در شرایط فعلی باز کردن مغازه ها چیزی جز ضرر جهت واحدهای صنفی ندارد. جهت همین بعضی واحدها چند روزی تعطیل کرده اند تا شاید آرامش به بازار برگردد.

ولی ادامه داد: زمانی آرامش در بازار به وجود می آید و طلا فروش راحت است که طلا در یک اوضاع قیمتی مناسب و معقول قرار بگیرد و داد و ستد انجام شود. طلافروشان نیاز به داد و ستد دارند. سود طلافروشان در اجرتی است که در این بین دریافت می کنند. اگر قیمت طلا مثقالی ۱۰ میلیون هم بشود جهت طلافروش فرقی نمی کند. طلافروشان راغب هستند طلا قیمت مناسب داشته باشد و آرامش به بازار برگردد تا مردم بتوانند مصنوعات ساخته شده است را خریداری کنند و دوباره تولیدکننده بتواند مصنوعات بعدی را تهیه کنند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازار طلا و جواهر با رکود عمیقی مواجه هست؛ به گونه‌ای که خرید و فروش طلا جز هزینه جهت طلافروشان دستاوردی

به گفته وی، همین رکود در بازار سکه نیز وجود دارد؛ چون جنس سکه هم از طلا است و این بازار هم اوضاع مشابه با بازار طلا دارد.

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz