پرداخت صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر

پرداخت: صفحه شخصی آنا نعمتی خواهر و برادر آنا نعمتی سرگرمی بازیگر زندگی زندگي دوستی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوت ستاره آلمان در ارتش داعش , جنگ به جای فوتبال

ستاره آینده‌دار فوتبال آلمان عملیات تروریستی را به حضور در زمین فوتبال ترجیح داد.

فوت ستاره آلمان در ارتش داعش , جنگ به جای فوتبال

جنگ به جای فوتبال؛ فوت ستاره آلمان در ارتش داعش

عبارات مهم : آلمان

ستاره آینده دار فوتبال آلمان عملیات تروریستی را به حضور در زمین فوتبال ترجیح داد.

به گزارش ایلنا، بوراک کاران در 11 سپتامبر سال 1987 در آلمان متولد شد و در کنار بازیکنانی چون اوزیل و خدیرا رشد یافته و یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال آلمان لقب گرفته بود.

فوت ستاره آلمان در ارتش داعش , جنگ به جای فوتبال

حالا این بازیکن که در تیم زیر 16 سال و 17 سال ژرمن ها نیز بازی کرده بود، جان خود را جهت جنگیدن در ارتش داعش در سرزمینی خیلی دور از مرزهای آلمان از دست داد.

او کار خود را به عنوان یک مدافع در آکادمی بایرلورکوزن شروع کرد و عملکرد وی باعث شد تا در کنار ستاره هایی چون سامی خدیرا، کوین پرنس بواتنگ و دنیس آگوو، به تیم ملی نوجوانان آلمان نیز دعوت شود. پیش از پیوستن به آخن، بوراک کاران در تیم هایی چون هرتابرلین و هامبورگ نیز سابقه بازی کردن داشت.

ستاره آینده‌دار فوتبال آلمان عملیات تروریستی را به حضور در زمین فوتبال ترجیح داد.

با وجودی که بوراک کاران تمام عنصرهای فنی مورد نیاز را جهت کسب موفقیت در یک فوتبالیست حرفه ای را در خود داشت، ضرب دیدگی شدید رباط صلیبی در سن 19 سالگی، دوران حرفه ای او را به آخر رساند.

در آن زمان، کاران علاقه فراوانی به افراط گرایی و جهاد در خاورمیانه و آسیای مرکزی داشت و به ایدئولوژی های افراطی علاقمند شد، بعد او در سن 20 سالگی تصمیم گرفت فوتبال را به طور کامل کنار بگذارد.

حضور کاران در سوریه ابتدا با ارسال خدمات پزشکی و غذایی شروع شد؛ ولی بعدها به شکل گسترده ای حضور او در داعش گسترده تر شد.

فوت ستاره آلمان در ارتش داعش , جنگ به جای فوتبال

ممصطفی کاران برادر او در مصاحبه با بیلد گفت: “بوراک به من گفت که پول و فعالیت های فوتبالی دیگر جهت او مهم نیست. او خیلی سریع تبدیل به فرد دیگری شد و شروع به تماشای فیلم هایی در اینترنت راجع به مناطق جنگی کرد. او احساس می کرد که کشتار مردم عادلانه نیست بعد یک روز آماده شد و به خاورمیانه سفر کرد.”

فقط با 20 سال سن، کاران قرارداد خود را با آخن فسخ کرده و با همسر و دو فرزندش به شمال آفریقا سفر کرد. در آنجا کاران به گروه های جهادی که مبارزانی را جهت ملحق شدن به افراط گرایان در مناطق جنگی از جمله سوریه آماده می کردند ملحق شد؛ جایی که کاران استفاده از سلاح و تاکتیک های تروریستی را فرا گرفت.

ستاره آینده‌دار فوتبال آلمان عملیات تروریستی را به حضور در زمین فوتبال ترجیح داد.

در ادامه ارتباط او با القاعده و گروه های تروریستی مورد هشدار آلمان قرار گرفت؛ ولی دیگر جهت کاران دیر شده است بود و در سال 2013، کاران در حال مبارزه با ارتش سوریه در مرز ترکیه – سوریه در شهر آزاز در شمال غربی حلب، در جریان بمباران منطقه داعش به وسیله نیروی هوایی سوریه کشته شد.

واژه های کلیدی: آلمان | ستاره | سوریه | فوتبال | فوتبالی | تروریستی | خاورمیانه | فوتبالیست | عملیات تروریستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz